Účetnictví a daně

Účetnictví a daně

Naše účetní kancelář má zastoupení v Rohatci u Hodonína a jeho blízkém okolí. Specializujeme se na vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a na vedení daňové evidence (dříve známé jako jednoduché účetnictví), zpracování mezd pro malé a střední firmy. Nedílnou součástí naší práce jsou i přiznání k daním pro malé a střední firmy. Provádíme i rekonstrukce účetnictví. Poskytujeme nejen komplexní vedení účetní agendy, ale i konzultační hodiny pro řešení problému.

 

Zajistíme zpracování veškerých daňových přiznání

- daň z příjmů právnických osob

- daň z příjmů fyzických osob

- přiznání k DPH a souhrnné hlášení

- silniční daň

- daň z nemovitostí

- daň z převodu nemovitostí

- daň dědická a darovací

- příprava přehledů SP a ZP

Zajistíme zastupování při jednání s úřady

Zastupování před veškerými úřady (SSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad, živnostenský úřad ...) je jednou ze základních činností, které našim klientům poskytujeme. Probíhá v rozsahu plné moci udělené klientem.

Naše služby jsou určeny pro podnikatelské subjekty (OSVČ) i právnické osoby.
Ceny jsou určovány na základě individuální dohody s klientem. Záleží pouze na tom, zda si vyberete formu paušální nebo podle množství dokladů.

Pro zpracování účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd včetně všech souvisejících agend používáme ekonomický systém POHODA a POHODA TAX. Svým zákazníkům nabízíme individuální přístup k jejich požadavkům a potřebám při zpracování účetnictví a daňové evidence.

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Účetní kancelář má zajištěno pojištění odpovědnosti za škodu u pojišťovny Kooperativa.

Umístění sídla vaší společnosti na naší adrese:

Naše účetní kancelář Vám nejen povede účetnictví, ale také u nás máte možnost umístit na naší provozovně sídlo Vaší společnosti.

 

Pro nás je spokojeným zákazníkem ten kdo:

 - má včas a správně zaúčtováno

- rozumí svým výsledkům

- má se s kým poradit

- ví, kolik zaplatí

"Kvalita a cena - jsou naše zásady"